Jeden kvíz, dva formáty

 Klasické

Fyrebox - Desktop Frame
Čo dnes hľadáte?
čistiace
hydratačný
Fyrebox - Mobile Frame
Čo dnes hľadáte?
čistiace
hydratačný

 Konverzácia

Nájdite ten najlepší produkt pre svoju pokožku! Vezmite náš kvíz!
štart
Čo dnes hľadáte?
1. čistiace
2. hydratačný
12

Ahojte podnikatelia!
Vytvorenie kvízu môže vašej firme pomôcť

Fyrebox Quiz Maker for Lead Generation

Vytvorte si vlastný kvíz a získajte potenciálnych zákazníkov. Či sú vaši potenciálni zákazníci z fyzické, alebo právnické osoby, kvíz je skvelý spôsob, ako vytvoriť potenciálnych zákazníkov na svojich webových stránkach, na vstupnej stránke alebo na sociálnych médiách.

Údaje zozbierané kvízom môžete automaticky odoslať do viac ako 300 aplikácií.

Posledná obrazovka vášho kvízu môže byť použitá na podporu akcie. Môžete napríklad zvýšiť návštevnosť na vašej stránke Facebook alebo na inú stránku svojej webovej stránky.

Ahojte učitelia!

Kvíz môže študentov naučiť čokoľvek. Od základných škôl po univerzitu, kvízy prinášajú do vzdelania viac a viac zábavy. Môžete tiež otestovať vedomosti svojich študentov a získať prístup k ich výsledkom v reálnom čase.

Váš kvíz automaticky zaznamenáva hráčov vášho kvízu a ich odpovede.

Môžete si vybrať, či chcete pre každý prehrávač prijať prehľad alebo ho vyexportovať

V prehľadoch máte prístup k odpovediam hráčov, času, ktorý trávia na kvíze a ich skóre.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Všetko, čo potrebujete vedieť o vytváraní kvízu

Prieskum trhu

Štatistiky vášho kvízu sú k dispozícii v reálnom čase. Sú zobrazené v koláčových grafoch, ktoré vám pomôžu rýchlo a jednoducho pochopiť údaje

Používanie kvízu ako interaktívneho prieskumu

Štatistiky sa zaznamenávajú automaticky. Počet hráčov (úspešných a neúspešných) a celkový počet hráčov je k dispozícii v reálnom čase. K dispozícii je aj štatistika pre každú otázku.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Ohlasy

Creating a quiz is super easy with Fyrebox.[...] The quiz maker contains a lot of other great features, which enable you to set a time limit, customize the look and feel of your quiz, and even use your own custom background image. When you want to create quizzes to build strong rapport with your blog readers, and give potential clients a taste of your expertise, you should consider using Fyrebox.

Neil Patel,
NeilPatel.com

Using Fyrebox, viewers to our online exhibit were able to explore important concepts and ideas in an engaging manner and, in fact, played the games several times to experiment with other answer combinations. This engagement creates viewers that are interested and connected with the content.

Bethany Aitchison, Curatorial Assistant,
Canadian Forces Museum of Aerospace Defence