Bir Sınav, İki Biçim

 Klasik

Fyrebox - Desktop Frame
Bugün ne arıyorsun?
Temizleyiciler
Nemlendiriciler
Fyrebox - Mobile Frame
Bugün ne arıyorsun?
Temizleyiciler
Nemlendiriciler

 Sohbet

Cildiniz için en iyi ürünü bulun! Testimize katılın!
Başlat
Bugün ne arıyorsun?
1. Temizleyiciler
2. Nemlendiriciler
12

Merhaba Girişimciler!
Bir sınav hazırlamak işinize yardımcı olabilir

Fyrebox Quiz Maker for Lead Generation

Potansiyel müşteri oluşturmak için kendi testinizi yapın. Potansiyel müşterileriniz iş dünyasında mı, yoksa tüketiciler arasında mı olursa olsun, bir test, web sitenizde, açılış sayfanızda veya sosyal medyada potansiyel müşteriler oluşturmak için mükemmel bir yoldur.

Testinizle toplanan verileri otomatik olarak 300'den fazla uygulamaya gönderebilirsiniz.

Testinizin son ekranı bir eylemi teşvik etmek için kullanılabilir. Örneğin, Facebook sayfanıza veya web sitenizin başka bir sayfasına trafik çekebilirsiniz.

Merhaba Öğretmenler!

Bir sınav, öğrencilerinize her şeyi öğretebilir. İlkokuldan üniversiteye, sınavlar eğitimi eğitime daha çekici ve eğlenceli hale getirir. Ayrıca öğrencilerinizin bilgilerini test edebilir ve sonuçlarına gerçek zamanlı olarak erişebilirsiniz.

Sınavınız, sınavınızın oyuncuları ve cevapları otomatik olarak kaydeder.

Her oyuncu için bir rapor almayı seçebilir veya hepsini dışa aktarabilirsiniz.

Raporlarda, oyuncuların cevaplarına, sınavınıza ne kadar zaman harcadıklarına ve puanlarına erişebilirsiniz.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Bir test yapmak hakkında bilmeniz gereken her şey

Pazar araştırması

Testinizin istatistikleri gerçek zamanlı olarak mevcuttur Verileri hızlı ve kolay bir şekilde anlamanıza yardımcı olmak için pasta grafiklerinde görüntülenirler.

Testinizi interaktif bir anket olarak kullanma

İstatistikler otomatik olarak kaydedilir. Oyuncuların sayısı (başarılı ve başarısız) ve toplam oyuncu sayısı gerçek zamanlı olarak mevcuttur. Her soru için istatistikler de mevcuttur.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Görüşler

Creating a quiz is super easy with Fyrebox.[...] The quiz maker contains a lot of other great features, which enable you to set a time limit, customize the look and feel of your quiz, and even use your own custom background image. When you want to create quizzes to build strong rapport with your blog readers, and give potential clients a taste of your expertise, you should consider using Fyrebox.

Neil Patel,
NeilPatel.com

Using Fyrebox, viewers to our online exhibit were able to explore important concepts and ideas in an engaging manner and, in fact, played the games several times to experiment with other answer combinations. This engagement creates viewers that are interested and connected with the content.

Bethany Aitchison, Curatorial Assistant,
Canadian Forces Museum of Aerospace Defence