Bir Test, İki Format

Hedef Kitleniz muhtemelen Whatsapp, Messenger veya WeChat kullanıyor. Testinizi her gün kullandıkları bir formatta görüntüleyin.

 Klasik

Fyrebox - Desktop Frame
Bugün ne arıyorsun?
Temizleyiciler
Nemlendiriciler
Fyrebox - Mobile Frame
Bugün ne arıyorsun?
Temizleyiciler
Nemlendiriciler

 Konuşma

Cildiniz için en iyi ürünü bulun! Testimize katılın!
Başlat
Bugün ne arıyorsun?
1. Temizleyiciler
2. Nemlendiriciler
12

Merhaba Girişimciler!
Bir test oluşturmak işletmenize yardımcı olabilir.

Fyrebox Quiz Maker for Lead Generation

Müşteri adayları oluşturmak için test oluşturun. etkileşimli bir test, web sitenizde, açılış sayfanızda veya sosyal medyada müşteri adayı oluşturmanın harika bir yoludur.

Katılımcıların iletişim bilgilerini 3000'den fazla uygulamaya aktarabilirsiniz.

Bir eylemi teşvik etmek için testinizin son sayfasını kullanabilirsiniz. Örneğin, katılımcıları Facebook sayfanıza veya web sitenizin bir sayfasına yönlendirebilirsiniz.

Merhaba Öğretmenler!

Öğretmenize Etkileşim Katın

Bir test aracılığıyla öğrencilerinize her şeyi öğretebilirsiniz. İlkokuldan üniversiteye kadar, Testler eğitimi daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirir. Ayrıca öğrencilerinizin bilgilerini test edebilir ve sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Testiniz katılımcıları ve yanıtlarını otomatik olarak kaydeder.

Her katılımcı için bir rapor almayı veya hepsini Excel'e aktarmayı seçebilirsiniz

Raporda, katılımcıların yanıtlarına, sınavınızda geçirdikleri süreye ve puanlarına erişebilirsiniz.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Test Oluşturma Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Pazar Araştırması

Testinizin istatistikleri gerçek zamanlı olarak mevcuttur. Her sorunun ayrıntılarını görüntüleyebilir ve Excel'e aktarabilirsiniz.

Testinizi Etkileşimli Anket Olarak Kullanma

Testiniz tüm istatistikleri otomatik olarak kaydeder. Testinizi kaç katılımcının başlattığını, bitirdiğini veya tamamlamamayı seçtiğini görüntüleyebilirsiniz.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Kullanıcı Görüşleri

Creating a quiz is super easy with Fyrebox.[...] The quiz maker contains a lot of other great features, which enable you to set a time limit, customize the look and feel of your quiz, and even use your own custom background image. When you want to create quizzes to build strong rapport with your blog readers, and give potential clients a taste of your expertise, you should consider using Fyrebox.

Neil Patel,
NeilPatel.com

Using Fyrebox, viewers to our online exhibit were able to explore important concepts and ideas in an engaging manner and, in fact, played the games several times to experiment with other answer combinations. This engagement creates viewers that are interested and connected with the content.

Bethany Aitchison, Curatorial Assistant,
Canadian Forces Museum of Aerospace Defence