Viena viktorina, du formatai

 Klasikinis

Fyrebox - Desktop Frame
Ko tu ieškai šiandien?
Valikliai
Drėkikliai
Fyrebox - Mobile Frame
Ko tu ieškai šiandien?
Valikliai
Drėkikliai

 Pokalbis

Raskite geriausią savo odai produktą! Dalyvaukite mūsų viktorinoje!
Pradėti
Ko tu ieškai šiandien?
1. Valikliai
2. Drėkikliai
12

Sveiki verslininkai!
Viktorinos sukūrimas gali padėti jūsų verslui

Fyrebox Quiz Maker for Lead Generation

Kurkite viktorinas, kad galėtumėte sužinoti naudingos informacijos apie potencialius pirkėjus ir klientus. Net jei jūsų viktorinos yra skirtos verslui ar potencialiems klientams, viktorina yra puikus būdas generuoti informaciją savo paties sukurtoje svetainėje, socialinėje paskyroje ar nukreipiamajame puslapyje.

Galite automatiškai siųsti visą viktorinos surinktą informaciją, daugiau nei 300 paraiškų.

Paskutinis jūsų viktorinos langas gali būti naudojamas skatinimams, papildomiems veiksmams. Pavyzdžiui, galite padidinti judėjimą savo Facebook fanų paskyroje ar kitame svetainės puslapyje paprašę ten apsilankyti.

Sveiki mokytojai!

Viktorina gali išmokyti jūsų mokinius visko. Nuo pradinės mokyklos iki universiteto, mokymasis su viktorinomis tampa įdomesnis ir žaismingesnis. Jūs taip pat galite išbandyti savo mokinių ar studentų žinias ir prieiti prie jų rezultatu realiu laiku.

Jūsų viktorina automatiškai įrašo žaidėjus ir jų atsakymus.

Galite pasirinkti gauti pranešimą, ataskaitą apie kiekvieną žaidėja arba visus tuos duomenis eksportuoti, išsiųsti.

Pranešimuose turite prieigą prie visų dalyvių atsakymų, laiką, kurį jie praleido jūsų viktorinoje bei jų surinktus taškus

Fyrebox Quiz Maker for Education

Viskas, ką jums reikia žinoti apie viktorinų kūrimą

Rinkos Tyrimai

Jūsų viktorinos statistikos yra prieinamos realiu laiku. Jos rodomos pyrago diagramomis, kad padėtų jums informaciją suprasti greitai ir paprastai

Viktorinos, kaip interaktyvios apklausos, panaudojimas

Statistikos yra užregistruojamos automatiškai. Žaidėjų skaičius (sėkmingi ir nesėkmingi) ir visas žaidėjų skaičius yra prieinamas realiu laiku. Statistikos kiekvienam atskiram klausimui taip pat yra visuomet prieinamos.

Fyrebox Quiz Maker for Education

Atsiliepimai

Creating a quiz is super easy with Fyrebox.[...] The quiz maker contains a lot of other great features, which enable you to set a time limit, customize the look and feel of your quiz, and even use your own custom background image. When you want to create quizzes to build strong rapport with your blog readers, and give potential clients a taste of your expertise, you should consider using Fyrebox.

Neil Patel,
NeilPatel.com

Using Fyrebox, viewers to our online exhibit were able to explore important concepts and ideas in an engaging manner and, in fact, played the games several times to experiment with other answer combinations. This engagement creates viewers that are interested and connected with the content.

Bethany Aitchison, Curatorial Assistant,
Canadian Forces Museum of Aerospace Defence